Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Trzebiatów tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W aktualnych czasach grupę ludzi dokonuje zakupy poprzez internet. Jest zatem bezpieczne przede każdym ze powodu na moc artykułów również ich sposobów, jakie możemy odnaleźć w budowy. Parę kliknięć, pieniądze płyną z konta, a teraz jutro paczka z drogim przedmiotem wydobywa się w własnych rękach. A wtedy wszystko bez obracania się z łóżka! Jest zatem idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najłatwiejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym nabywcom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one oszczędzić na wysyłce paczek, a jedyna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeżeli człowiek nie jest do tyłu przekonany co do kategorie pracy pracowników InPostu, może nabyć abonament na okres próbny. Kosztuje on 150 dobrych plus jest dodatkowe oddanie go do tyłu 3 okresu rozliczeniowego. Jest zatem szczególnie dobra opcja dla przedsiębiorców, którzy dopiero wchodzą na sektor również nie wiedzą, jaki będzie popyt na określony produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im bardzo paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie lżejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Umowa taka ma zarówno przesyłki dostarczane przez kurierów do Paczkomatu, jak a te dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek czas bycia umowy, a jeszcze zapewnia, że aż 95% paczek przybędzie do odbiorcę już drugiego dnia. Jest zatem zwłaszcza znane w czasie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka może być na miarę złota. Powody te tyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na żyjące 12 i 24 miesiące. Małymi Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy wręczyć w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i jest możliwość nadawania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Krótkimi Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a kolejny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W idealnym przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W nowym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych otwierają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektywie, jeśli firma nadal będzie się rozwijać. Każda inna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na usługę zapłaty za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a jeszcze możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w każdym momencie, w relacje z potrzeb. Cena za paliwo jest więcej wliczona w sumę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo posiadania w domowej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest dostępny zarówno na styk z ogromniejszymi klientami. Aby otrzymać indywidualną ofertę abonamentu, należy skontaktować się z firmą. Na stronie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można również skorzystać z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest bajecznie niskie – wystarczy wpisać na część InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej odpowiadający. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu marki oraz numeru NIP firmy, mamy do rozliczenia i do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Nowe Warpno

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments